Beránek Jan + Březina Miroslav
Vyloučení: Podražení - 2 min
11.min
Bulušek Miloslav
11.min Zářecký Jaroslav
Taláb Aleš + Zecha Roman
Vavroušek Pavel 12.min
Šíla Jakub + Březina Miroslav
13.min Taláb Aleš
Hamáček Martin + Zářecký Jaroslav
15.min Zecha Roman
Taláb Aleš
15.min Fogl Martin
16.min Kotanidis Kostas
Krejsa Oldřich + Zářecký Jaroslav
Divíšek Jiří 17.min
Krčmář Martin + Novák Jaroslav
17.min Nosál Petr
Kotanidis Kostas + Zářecký Jaroslav
20.min Zářecký Jaroslav
Nosál Petr
20.min
Witczak Jiří
2. TŘETINA
Novák Jaroslav 23.min
Šíla Jakub + Divíšek Jiří
Šíla Jakub 23.min
Vavroušek Pavel
24.min Taláb Aleš
33.min Zářecký Jaroslav
38.min Zářecký Jaroslav
Hynšt Pavel + Krejsa Oldřich
Šíla Jakub 39.min
Beránek Jan
3. TŘETINA
43.min Taláb Aleš
Nosál Petr
47.min Nosál Petr
Taláb Aleš
48.min Taláb Aleš
50.min Taláb Aleš
Zecha Roman
54.min Zářecký Jaroslav
Taláb Aleš + Nosál Petr
57.min Fogl Martin
59.min Zecha Roman
38. Zářecký Jaroslav | asistence: Hynšt Pavel + Krejsa Oldřich
33. 32:32 - a jak to tak v hokeji bývá "nedáš, dostaneš" . Desátý gól medvědů vstřelil hráč s číslem 10 Jaroslav Zářecký.
33. Zářecký Jaroslav
32. Takhle zahozená šance, to jsme tu dlouho neměli.. Sibiř se dostala do přečíslení 3 na nikoho, ovšem skákavá přihrávka na levé křídlo nenašla svého adresáta a Medvědi stihli celou situaci dobruslit.
30. Máme tu polovinu utkání! ve druhé třetině se gólový příděl ustálil a hra celkově zklidnila uvidíme co přinese druhá polovina utkání.
24. Ovšem nadšení Sibiře zastavuje svoji nekompromisní střelo pod břevno Aleš Taláb!
24. Taláb Aleš
23. Novák Jaroslav | asistence: Šíla Jakub + Divíšek Jiří
23. 22:30 - Perfektní vstup Sibiře do 2.třetiny! Během 25 vteřin se ji povedlo vstřelit hned 2 góly a je to již jen o 3 branky.
23. Šíla Jakub | asistence: Vavroušek Pavel
20. Podražení - 2 min - Witczak Jiří
20. Ačkoliv Sibiř zápas rozehrála dobře neudržela tempo po celou třetinu a tak nyní ztrácí již 5 branek, poslední osmou vstřelili Medvědi 9 vteřin před koncem třetiny!
13. Taláb Aleš | asistence: Hamáček Martin + Zářecký Jaroslav
12. 11:45 - A opět je srovnáno! Nejdřív se do samostatného nájezdu dostal jeden z útočníků Sibiře ten však ještě nebyl úspěšný za to o pár vteřin déle se již Pavel Vavroušek nemýlil.
12. Vavroušek Pavel | asistence: Šíla Jakub + Březina Miroslav
11. 10:37 - Obranný faul Miloslava Buluška který tak poslal Sibiř do 4 je potrestán, po ani ne minutovém obléhání branky se napřáhl Jaroslav Zářecký a propálil vše co mu stálo v cestě
11. Zářecký Jaroslav | asistence: Taláb Aleš + Zecha Roman
11. Podražení - 2 min - Bulušek Miloslav
10. Divíšek Jiří | asistence: Beránek Jan + Březina Miroslav
10. 9:17 - Překvapení od Jiřího Divíška! Jeho nenápadná teč končí za zády Miroslava Křena a je srovnáno!
7. Nosál Petr | asistence: Krejsa Oldřich
7. 6:02 - Petr Nosál vystřelil od modré na brankáře Sibiře, ten neudržel puk v náručí, což byla šance pro Oldřicha Krejsu který se snad 5x pokoušel dorážet ovšem neúspěšně, až poté co si pro vystřelený puk dojel Petr Nosál dokázal puk dostat za Jaroslava Matušovského. Takové to nedůslednosti v obraně by ale Sibiř nechávat neměla pokud chce pomýšlet na body v dnešním utkání.
4. První tři minuty hosté nepouštěli Sibiř z pásma ta se ale poté dostala rychlým breakem do přečíslení a mohla potrestat chybu obrany Rokytnice
1. Utkání bohužel z technických důvodů nebude možné sledovat živě na youtube
1. Poslední kolo základní části právě odstartovalo utkání Sibiře proti Medvědům z Rokytnice.