Dostál Leoš
Vyloučení: Hákování - 2 min
43.min
Kuběnka Josef
47.min Šveřepa Filip
Šimek Pavel
48.min Zavřel Tomáš
Novák Tomáš
52.min
Večeř Filip
55.min
Kovář Jan
56.min
Vyloučení: Zdržování hry - 2 min
Láska František
56.min
Vyloučení: Podražení - 2 min
Šimek Pavel
60.min
Hrčka David
60.min
60. Podražení - 2 min - Hrčka David
60. Hráči týmu HC Predátoři Potštejn vahrály 7:6 proti HC Sršní Záměl a tento zápas je ukončen.
60. Tým HC Prédátoři už vyjednávají agresivně a zasluhují si 3 tresty za sebou.
60. Podražení - 2 min - Vaňous Vojtěch
56. Zdržování hry - 2 min - Láska František
56. Podražení - 2 min - Šimek Pavel
55. Hákování - 2 min - Kovář Jan
52. Hákování - 2 min - Večeř Filip
51. Předátoři zaznamenaly 2 góly hned za sebou a oba týmy si vybojovájí další góly s menší agresivitou.
48. Zavřel Tomáš | asistence: Novák Tomáš
47. Šveřepa Filip | asistence: Šimek Pavel
43. Hákování - 2 min - Kuběnka Josef
42. Horák Jan | asistence: Dostál Leoš
40. Právě probíha poslední minuta této třetiny a tým HC Sršní Záměl dorovnájí skóre na 5:5
39. Hrčka David | asistence: Sršeň Jan + Večeř Filip
37. Držení protihráče - 2 min - Kunc Petr
28. 26:47 - Obrana Sršňů selhává a vykašle se na svého brankáře, který v leže musí odrážet jednu střelu za druhou. Ovšem po pár pokusech Keprta Kamil prostřelí zeď v brankovišti a zvyšuje na 4:5
27. Keprta Kamil | asistence: Malina Jakub
24. Napadení - 2 min - Kunc Petr
22. Šimek Pavel | asistence: Novák Tomáš
22. 21:17 - Tomáš René vyjel pro puk z brankoviště, ovšem udělal chybu a puk mu sebral Šimek Pavel. Pak už má volnou cestu do branky a srovnává stav na 4:4
20. Sekání - 2 min - Malina Jakub
19. 17:37 - Puk vypadne Renému Tomáši z lapačky a Kunc Petr došťouchne puk za záda brankáře. Srovnání na 3:3. A následně ihned po vhazování odpovídají Sršni. Opět navyšují na rozdíl 1 gólu. Stav 4:3
19. Horák Jan
18. Kunc Petr | asistence: Zavřel Tomáš + Láska František
15. Zavřel Tomáš
15. 14:01- Predátoři se jen tak nedají a snižují stav na 3:2
13. Horák Jan
13. 12:26 - Puk se po střele Horáka Jana sklouzne po betonu Martince Luboše. Stav utkání 3:1
10. 9:22 - Hrčka David posílá puk od modré a brankář Potštejna nestihne zareagovat. Připisuje si druhý gól a stav utkání je 2:1
10. Hrčka David | asistence: Dostál Leoš
8. Držení protihráče - 2 min - Kunc Petr
5. Zavřel Tomáš | asistence: Kolář Tomáš
5. 4:02 - Hrčka David jede na branku a pošle puk nad pravý beton a zvyšuje stav na 1:0. Následně ale v 4:08 o pět se sekund později po vhazování dává gól Zavřel Tomáš a srovnává na 1:1
5. Hrčka David | asistence: Dostál Leoš
1. Dámy a pánové vítáme Vás na dnešním druhém zápase mezi HC Sršni Záměl a HC Predátoři Potštejn. Přeji příjemnou zábavu