Rozhodčí:
Škorpil Ondřej , Gregar Dominik
HC Rychnov
1. TŘETINA
2.min Barabáš Ondřej
Cvejn Michal + Resler Michael
Veselý Jakub 8.min
Kroupa Lukáš
Vyloučení: Sekání - 2 min
10.min
Petera Pavel
Vyloučení: Sevření puku - 2 min
12.min
14.min Boucník Milan
Moravec Petr
Lukášek Josef 14.min
Kroupa Lukáš + Veselý Jakub
Vyloučení: Hrubost - 2 min
16.min
Arnošt Pavel
2. TŘETINA
22.min
Vyloučení: Držení hole - 2 min
Resler Michael
Křoustek Martin 24.min
26.min Ollé Roman
Barabáš Ondřej
28.min
Vyloučení: Podražení - 2 min
30.min Resler Michael
Kroupa Lukáš 31.min
Veselý Jakub
33.min
40.min
Vyloučení: Nedovolené bránění - 2 min
Andrš Filip
3. TŘETINA
Vyloučení: Příliš mnoho hráčů na ledě - 2 min
41.min
46.min
Cita Václav
49.min
Vyloučení: Nesportovní chování - 2 min
50.min
Vyloučení: Napadení - 2 min
51.min
53.min Ollé Roman
Barabáš Jindřich
60.min
Vyloučení: Nesportovní chování - 10 min
Cvejn Michal
Kroupa Lukáš 60.min
Lukášek Josef
NÁJEZDY
60.min Boucník Milan
60. STŘELY: Vladimír Vošlajer - 47 Luboš Sejkora: 27
60. 59:17 - Neuvěřitelné! Lukáš Kroupa upláchl na modré a nezastavitelnou dělovkou srovnává na 5:5!
60. HC Rychnov vítězí po 6.sérii nájezdů - rozhodující nájezd proměnil Milan Boucník
60. Kroupa Lukáš | asistence: Lukášek Josef
60. Nesportovní chování - 10 min - Cvejn Michal
59. Tak toto je závěr utkání Vladimíra Vošlajera. Blýskl se hned několika skvělými zákroky a drží tak svůj tým stále na dostřel.
56. Újezd si vzal time-out a bude se snažit utkání ještě vyrovnat!
53. Ollé Roman | asistence: Barabáš Jindřich
51. Napadení - 2 min - Arnošt Pavel
50. Nesportovní chování - 2 min -
49. Hrubost - 2 min - Arnošt Pavel
49. Další vyloučení na straně Újezdu! V dnešním zápase již 7. nyní se proti pravidlům provinil Pavel Arnošt
47. tvrdá střela Filipa Andrše se odrazila od betonů Vošlajer
46. Nedovolené bránění - 2 min - Cita Václav
41. Příliš mnoho hráčů na ledě - 2 min -
40. Nedovolené bránění - 2 min - Andrš Filip
33. Sekání - 2 min - Petera Pavel
31. 30:31 - Rychnovští se ještě nestačili ani rozkoukat a už vymetají puk ze své brány. Kroupa Lukáš se napřáhl a trefil přesně pod horní tyč.
31. Kroupa Lukáš | asistence: Veselý Jakub
30. Resler Michael
30. 29:07 - Michal Resler strávil 2 minuty na trestné lavici za podražení, ale jen co se vrátil, naskočil do útočné akce a skóroval. Rychnov se des znovu ujímá vedení!
28. Podražení - 2 min - Resler Michael
26. Ollé Roman | asistence: Barabáš Ondřej
24. 23:48 - Velký závar před Sejkorou vyústil ve vedoucí gól Újezdu! Už už to vypadlo že má Luboš Sejkora puk někde pod sebou, ale Martin Křoustek puk našel a někudy ho dotlačil až za brankovou čáru.
24. Křoustek Martin
22. Držení hole - 2 min - Resler Michael
19. Josef Lukášek teď dobře zachytil rozehrávku Rychnova a mohl jít do protiútoku, ovšem jeho akce ztroskotala na zpracování puku.
16. Hrubost - 2 min - Arnošt Pavel
14. 13:22 - Za obranou Újezdu zůstal zapomenut Milan Boucník, ten si kličkou položil Vošlajera a zakončil. 1:2
14. Lukášek Josef | asistence: Kroupa Lukáš + Veselý Jakub
14. Boucník Milan | asistence: Moravec Petr
12. Sevření puku - 2 min - Kroupa Lukáš
10. Sekání - 2 min - Petera Pavel
8. Veselý Jakub | asistence: Kroupa Lukáš
8. 7:32 - Újezd jel 2na1, vzadu zůstal pouze Cvejn, který se snažil zabránit přihrávce, první střelu ještě Sejkora zvládl zastavit, ale na dorážku od Veselého již nedosáhl a tak máme skóre srovnané.
2. Barabáš Ondřej | asistence: Cvejn Michal + Resler Michael
2. 1:24 - Hned po vhazování vystřelil od modré Michal Cvejn, střelu kterou ještě ztečoval Ondřej Barabáš skončila za zády brankáře Újezdu a je to tedy 0:1
1. Utkání 9.kola začne za malou chvíli. Dovede dnes Újezd zaskočit favorita utkání?