Kapolka Filip + Říha Aleš
11.min
Vyloučení: Hákování - 2 min
Javůrek Miloš
12.min Umlauf Miroslav
Vojnar Miloš
13.min
Vyloučení: Sekání - 2 min
Čihák Josef
15.min
Šrámek Jakub
Kapolka Filip 16.min
Říha Aleš
Kapolka Filip 19.min
2. TŘETINA
Zahradník Jan 21.min
27.min Martínek Tomáš
Kapucián Jiří 28.min
28.min
Vyloučení: Podražení - 2 min
Hlaváček Tomáš
29.min
Zahradník Jan
Kapolka Filip 31.min
Hozák Jiří
36.min
Padrián Aleš
38.min
Vyloučení: Příliš mnoho hráčů na ledě - 2 min
3. TŘETINA
Zahradník Jan 43.min
Kapolka Filip + Štorek Miloslav
44.min
45.min
Online
60. Konec utkání. Vítězí tým HC Zdelov a to výsledkem 7:3. Těšíme se na další utkání a budeme tu znovu pro vás.
58. Konec utkání už se pomalu blíží ale Lvi stále makají a snaží se s výsledkem něco udělat.
55. V závěru odvádí skvělou práci i Roman Zadrobílek a nepouští Kostelec na rozdíl méně jak 4 branky.
53. Zdelov už se nikam nežene. Výsledek si zkušeně hlídá a vyráží pouze do rychlé protiútoků.
51. Závar před brankou a skvělý Toman a následně dobrá práce na brankovišti od Kosteleckých lvů.
50. Pohotový zákrok, který předvádí René Toman a tak ještě drží Kostelecké šance na zisk bodů. lvi začínají více bruslit a začíná to být znát takže uvidíme jestli ještě zvládnou zdramatizovat výsledek.
45. Nedovolené bránění - 2 min - Hozák Jiří
44. Příliš mnoho hráčů na ledě - 2 min -
44. A je to tady na trestné lavici se nám poprvé objevuje hráč který už tu byl. Hráč Javůrek si odsedí trest za příliš hráčů na ledě.
44. Zdelováci neponechávají nic náhodě a přidávají další branku do sítě soupeře.
43. Zahradník Jan | asistence: Kapolka Filip + Štorek Miloslav
41. A už před sebou máme poslední třetinu. Uvidíme jestli se Zdelovákům povede vedení udržet a třeba ještě přidat nějaké ty goly navíc.
38. A další z Kostelce a tohohle jsme tu ještě neměli.
38. Příliš mnoho hráčů na ledě - 2 min -
36. Máme tu pátý trest Lvů a páté jméno do statistik hříšníků. Kluci se asi vsadili a vyhrát chtějí všichni.
36. Už jsme ve druhé polovině zápasu a Kostelec začíná pomalu ale jistě působit odevzdaným dojmeme.
36. Hákování - 2 min - Padrián Aleš
31. Kapolka Filip | asistence: Hozák Jiří
31. A máme mu tu hattrick a ten si připíše Kapolka Filip, který zvyšuje už na 6:3.
29. Podražení - 2 min - Zahradník Jan
28. Podražení - 2 min - Hlaváček Tomáš
28. Kapucián Jiří
28. Kostelci evidentně pauza prospěla a snižují na 3:4.
27. Martínek Tomáš
26. Tak nakonec se nám i brankář zvedá z ledu ale evidentně není schopný hned pokračovat v zápase a tak se oba týmy uchylují do kabin a uvidíme co se bude dít dále.
26. Tak a hráči se nám vrací na led a bude se pokračovat od času kde jsem předtím přerušili zápas bez další pauzy ve 2. třetině.
26. Zdelovský útočník už si najížděj před branku a chtěl zasouvat mezi betony brankáře. Pak se mu ale kousla brusle a společně s kosteleckým obráncem a brankařem skončily v bráně. Hráči se zvedli celkem rychle ale brankářovi Kostelce se na nohy moc nechce
21. Zahradník Jan
21. Pouze 26 sekund stačilo Zdelovu aby dali první branku ve 2.třetině a vedou 4:2
20. Máme za sebou zatím první třetinu a zdá se že dnešní utkání bude dost vyrovnané.
19. A než se Lvi rozkoukali tak Filip Kapolka střílí další branku a Zdelov jde do vedení.
19. Kapolka Filip
16. Kostelečtí jsou dnes na trestné lavici jako doma a po třetí už se jim to také vymstilo a dostávají nádhernou branku do horního růžku z hokejky Filipa Kapolky. Stav utkání 2:2.
16. Kapolka Filip | asistence: Říha Aleš
15. Nedovolené bránění - 2 min - Šrámek Jakub
13. Sekání - 2 min - Čihák Josef
12. Střela to sice nebyla nijak razantní ale naprosto přesná. Do horního rohu se trefil Kostelecký Umlauf jako kdyby střílel s malorážkou.
12. Umlauf Miroslav | asistence: Vojnar Miloš
11. Hákování - 2 min - Javůrek Miloš
9. Vilímek Jiří | asistence: Kapolka Filip + Říha Aleš
9. Ale hned z následující akce Zdelov srovnává pohotovou strělou. Stav utkání 1:1.