40.min
Šimůnek Jan
3. TŘETINA
47.min
48.min Láska František
Kovář Jan
51.min Šveřepa Filip
Kopsa Jan
Boucník Milan 52.min
Čevora Oldřich
Vyloučení: Trestné střílení - 0 min
52.min
Kovář Milan
57.min
Andrš Filip
60.min
Online
60. Poslední minuta, přežijí rychnovští poslední nápory Predátorů a dotáhnou zápas k vítězství a vyhrají letošní sezónu?
60. Napadení - 2 min - Kunc Petr
60. A odpověď na otázku zní ano. A letošním vítězem se stává a titul obhajují borci z Rychnova.
60. Zápas to byl vyrovnaný a kluci z Potštejna si určitě zaslouží uznání a pochvalu za to že zápas nevzdali a do posledních minut byli Rychnovu rovnoceným soupeřem.
58. Poslední 3 minuty finálového utkání a Predátoři stále myslí na srovnání stavu.
57. Vysoká hůl - 2 min - Andrš Filip
53. Hned chvilku po neproměněném nájezdu střílí branku opět Rychnov a vede 5:3
52. Trestné střílení - 0 min - Kovář Milan
52. Predátoři už mohli vyrovnat ale Tomáš Zavřel neproměnil trestné střílení.
52. Boucník Milan | asistence: Čevora Oldřich
51. Šveřepa Filip | asistence: Kopsa Jan
51. A je to tady 4:3 a zápas se nám začíná dramatizovat.
49. Predátoři snižují na 4:2 a začínají mít i více brankových příležitostí. tak uvidíme jestli se ještě nějaká střela ujme.
48. Láska František | asistence: Kovář Jan
47. Nedovolené bránění - 2 min - Cvejn Michal
42. Skvělým zákrokem teď podržel Luboš Martinec Predátory a tak je výsledek stále 4:1.
41. Začíná nám poslední třetiny a Predátoři se budou snažit stáhnout tříbrankový náskok a vyrovnat tím skóre zápasu.
40. Nedovolené bránění - 2 min - Kunc Petr
40. V poslední minutě se ještě Predátorům povedlo vyloučit si své vlastní 2 hráče a 3.třetinu budou začínat v oslabení 3:5.
40. Konec 2.třetiny a následuje úprava ledu.
40. Sekání - 2 min - Šimůnek Jan
40. Probíhá poslední minuta 2.třetiny
39. Zápas je sice koukatelný ale jinak se neděje nic závažného co by stálo za řeč.
37. Rychnov je lepším týmem a nenechává Predátory se přiblížit na menší brankový rozdíl.
33. Sekání - 2 min - Kmeť Adam
32. Crha Josef | asistence: Boucník Milan + Čevora Oldřich
31. Napadení - 2 min - Kunc Petr
31. Vysoká hůl - 2 min - Cvejn Michal
28. Ollé Roman
28. Vzápětí si však Rychnov bere svůj dvoubrankový náskok zpět, když si Roman Ollé pohrál s brankařem jako kočka s myší. Stav utkání 3:1
27. Obrovská chyba brankáře Sejkory a Predátoři snižují na 1:2
27. Zavřel Tomáš | asistence: Láska František
25. Svojí první přesilovku v zápase mají k dispozici Predátoři ale zatím ji sehrávají velice špatně a Rychnov málem dal svůj 3.gól.
24. Sekání - 2 min - Jarkovský Miroslav
22. Ale využít se jí nepodařilo.
21. Rychnov 2.třetinu začíná přesilovkou.
21. Už se nám na led vracejí první hráči a pomalu se bude blížit 2.třetina
21. Začala nám 2.třetina
20. Sekání - 2 min - Šveřepa Filip
20. Máme tu konec první třetiny a vzhledem k tomu že je to finálové utkání tak bude dnes pauza po každé třetině.
19. Hra se nám pomalu přelévá na stranu Predátorů, kteří se dostávají do tlaku na bránu soupeře ale Rychnov výborně a hlavně důsledně brání svůj dvoubrankový náskok.
16. Chyba na modré čáře kdy jeden z predátorů upadl a nechal jet útočníka samotného na branku ale ten nabídku nevyužil.
12. Predátoři ubránili obě přesilovky ale branku přesto dostali a to 5 sekund po vypršení trestu.
12. Ollé Roman | asistence: Andrš Filip
11. Predátoři nyní hrají pouze ve 3 hráčích ale zatím odolávají pětici rychnováků.
10. Vysoká hůl - 2 min - Novák Tomáš
10. Nedovolené bránění - 2 min - Skála Daniel
9. Milan Boucník zkoušel štěstí i podruhé ale tentokrát si brankář Predátorů poradil a střelu zlikvidoval.
7. Vyloučení Jana Kováře se Predátorům nevyplácí Milan Boucník si dobře najel před bránu a s přehledem trefuje branku.
6. Boucník Milan | asistence: Andrš Filip